WIADOMOŚCI

  • 06.05.2008
  • 3706
Fisichella chce kontynuować dobrą passę zespołu
Fisichella chce kontynuować dobrą passę zespołu
Giancarlo Fisichella stwierdził, że jego team dobrze spisał się w pierwszych wyścigach tego sezonu, ma nadzieję, że tak będzie również w Turcji. Włoch zauważa, że bolid jest niezawodny, potrzeba jedynie poprawić czasy uzyskiwane w kwalifikacjach.
baner_rbr_v3.jpg
„Aktualnie spisujemy się lepiej, niż to zakładaliśmy, poza Australią, dojeżdżamy do mety w każdym wyścigu w pierwszej 12. Wciąż jesteśmy młodym zespołem, ale wszyscy są z każdym wyścigiem coraz bardziej pewni siebie, wejście do najlepszej 10 w Hiszpanii było naszą najlepszą pozycją w tym sezonie.”

„W Hiszpanii balans bolidu był dobry, druga część wyścigu była zachęcająca. Musimy poprawić naszą formę w kwalifikacjach, ponieważ mamy problemy z mniejszą przyczepnością, a trzeba wykonać dwa szybkie okrążenia, co nie jest łatwe. Wiele czasu spędziliśmy analizując spadek formy z treningów zauważalny podczas kwalifikacji, mam nadzieję iż w Turcji nie będziemy mieli już tych problemów. Oczywiście w tym momencie stawka jest tak wyrównana, że jedna dziesiąta część sekundy może oznaczać wejście do Q2, albo odpadnięcie z tej rywalizacji.”

„Lubię Istambuł, miałem tam kilka dobrych rezultatów, między innymi 4 miejsce w 2005 roku. To bardzo wymagający tor, jest kilka szybkich sekcji, które ciężko przejechać idealnie. To będzie trudny wyścig, ale po raz kolejny musimy naciskać. Bolid jest bardzo niezawodny, jeżeli dobrze się zakwalifikujemy, znowu możemy być w pierwszej 10, gotowi do tego, że jeżeli nadarzy się okazja i coś stanie się z przodu stawki, to możemy zdobyć nawet jakieś punkty.”

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

14 KOMENTARZY
avatar
Robson13

06.05.2008 22:15

0

Ja tez licze na te punkty bo w zeszlym sezonie Giancarlo spisywal sie ponizej oczekiwan


avatar
quick B

06.05.2008 22:43

0

Akurat w Turcji to bym na nich nie stawiał pomimo mojej wielkiej sympati to tego Teamu.


avatar
karolVTEC

06.05.2008 22:45

0

Życze im takiego rozwoju jak BMW :)


avatar
arcykarol

07.05.2008 07:22

0

będą dobrzy


avatar
VAXER

07.05.2008 08:47

0

hehe nie zdziwiłbym się jak by wygrali z RedBullem :D jak nie w tym to w przyszłym sezonie :D


avatar
walerus

07.05.2008 09:11

0

lepiej żeby byli prawie jak BMW...


avatar
jan55

07.05.2008 11:09

0

no własnie niech wyprzedza bmw


avatar
walerus

07.05.2008 12:47

0

he - prędzej Fisicella zostanie Doctor Fisico....


avatar
daniel316

07.05.2008 14:17

0

Mam nadzieję że im się to uda i myślę że w Istamule pujdzie im jeszcze lepiej!


avatar
fisicofan

07.05.2008 14:22

0

Z calego serca zycze Fisico by w koncu zdobyl choc 1 upragniony punkcik dla swojego zespolu. Pokazal w FI ze potrafi jezdzic, a z Sutila mial byc taki talent i co...?


avatar
Kamilio123

07.05.2008 19:33

0

bardzo lubie ten zespol.ale moim zdaniem zamiast Sutila powinien przejsc do Force India Davidson


avatar
olizet

07.05.2008 23:31

0

no co Ty Kamilio Sutil co prawda w tym sezonie nie blyszczy ale w poprzednim zrobil bardzo dobre wrazenie mimo ze byl w tak slabym teamie


avatar
tomaszek f1

08.05.2008 15:55

0

no wlasnie sutil to mlody niemiecki talent tak jak vetel tylko bolidy maja do kitu ale wszystko przed nimi


avatar
pz0

08.05.2008 16:31

0

Z Sutilem jest tak, że wcześniej błyszczał na tle kiepskich partnerów w zespole, teraz jak jeździ z doświadczonym i naprawdę dobrym Giancarlo to jego wyniki strasznie zbladły.


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu